- Počasí
- Spojené státy americké
- Indiana
- Oolitic
Aktuální počasí Oolitic
Aktuální počasí přímo pro město Oolitic. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodňové ohrožení
Platí do 4. 5. (11:00)
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 58 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
