- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Kumamoto
- Onahara
Aktuální počasí Onahara
Aktuální počasí přímo pro město Onahara. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 24°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 23°C |
