- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jilin
- Jianshecun
Aktuální počasí Jianshecun
Aktuální počasí přímo pro město Jianshecun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 19°C |
