- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Iwate
- Ōmori
Aktuální počasí Ōmori
Aktuální počasí přímo pro město Ōmori. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 69 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -10°C |
| Normál: | 5°C |
