- Počasí
- Izrael
- Central District
- ‘Olesh
Aktuální počasí ‘Olesh
Aktuální počasí přímo pro město ‘Olesh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 28 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 20°C |
