- Počasí
- Německo
- Mecklenburg-Vorpommern
- Leezen
Aktuální počasí Leezen
Aktuální počasí přímo pro město Leezen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
