- Počasí
- Česko
- Jihočeský kraj
- Oldřichov
Aktuální počasí Oldřichov
Aktuální počasí přímo pro město Oldřichov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
