- Počasí
- Mexiko
- Guanajuato
- Ojos de Agua
Aktuální počasí Ojos de Agua
Aktuální počasí přímo pro město Ojos de Agua. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 24°C |
