- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Kanagawa
- Ōgiyama
Aktuální počasí Ōgiyama
Aktuální počasí přímo pro město Ōgiyama. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 15°C |
