- Počasí
- Jižní Korea
- Jeollabuk-do
- Oedusil
Aktuální počasí Oedusil
Aktuální počasí přímo pro město Oedusil. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 17°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
