- Počasí
- Jižní Korea
- Jeollabuk-do
- Oedusil
Aktuální počasí Oedusil
Aktuální počasí přímo pro město Oedusil. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 6°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 10°C |
