- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Okinawa
- Ōdomari
Aktuální počasí Ōdomari
Aktuální počasí přímo pro město Ōdomari. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 19°C |
