Aktuální počasí Sultanlı
Aktuální počasí přímo pro město Sultanlı. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
0°C
pocitově -2°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -16°C |
| Normál: | 2°C |
