- Počasí
- Norsko
- Vestfold og Telemark
- Ødegårdsodden
Aktuální počasí Ødegårdsodden
Aktuální počasí přímo pro město Ødegårdsodden. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
