- Počasí
- Afghánistán
- Bamyan
- Ōbêgak
Aktuální počasí Ōbêgak
Aktuální počasí přímo pro město Ōbêgak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 5°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -14°C |
| Normál: | 2°C |
