- Počasí
- Čínská lidová republika
- Zhejiang
- Linping
Aktuální počasí Linping
Aktuální počasí přímo pro město Linping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 8°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 14 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 20°C |
