- Počasí
- Afghánistán
- Balkh
- Now Qishlāq
Aktuální počasí Now Qishlāq
Aktuální počasí přímo pro město Now Qishlāq. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 23°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 65 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
