- Počasí
- Rusko
- Tomsk Oblast
- Novoyugino
Aktuální počasí Novoyugino
Aktuální počasí přímo pro město Novoyugino. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 994 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -14°C |
| Normál: | 2°C |
