- Počasí
- Rusko
- Bashkortostan Republic
- Novikovka
Aktuální počasí Novikovka
Aktuální počasí přímo pro město Novikovka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 32 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 16°C |
