- Počasí
- Chorvatsko
- Virovitičk-Podravska
- Nova Jošava
Aktuální počasí Nova Jošava
Aktuální počasí přímo pro město Nova Jošava. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
