- Počasí
- Kanada
- Britská Kolumbie
- North Vancouver
Aktuální počasí North Vancouver
Aktuální počasí přímo pro město North Vancouver. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 13°C |
