- Počasí
- Austrálie
- New South Wales
- North Strathfield
Aktuální počasí North Strathfield
Aktuální počasí přímo pro město North Strathfield. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
