- Počasí
- Španělsko
- Extremadura
- La Coronada
Aktuální počasí La Coronada
Aktuální počasí přímo pro město La Coronada. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí od 28. 5. (14:00) do 28. 5. (20:00)
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 20°C |
