- Počasí
- Itálie
- Emilia-Romagna
- Noceto
Aktuální počasí Noceto
Aktuální počasí přímo pro město Noceto. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 12°C |
