- Počasí
- Itálie
- Emilia-Romagna
- Noceto
Aktuální počasí Noceto
Aktuální počasí přímo pro město Noceto. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 7°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
