- Počasí
- Česko
- Olomoucký kraj
- Niva
Aktuální počasí Niva
Aktuální počasí přímo pro město Niva. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
4°C
pocitově 2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 6°C |
