Aktuální počasí Toulouges
Aktuální počasí přímo pro město Toulouges. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 29. 4. (00:00)
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
