- Počasí
- Řecko
- West Greece
- Nisída Kleísova
Aktuální počasí Nisída Kleísova
Aktuální počasí přímo pro město Nisída Kleísova. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 20°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 16°C |
