- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Mijagi
- Nishisanken’ya
Aktuální počasí Nishisanken’ya
Aktuální počasí přímo pro město Nishisanken’ya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 12°C |
