Aktuální počasí Ngkeklau Hamlet
Aktuální počasí přímo pro město Ngkeklau Hamlet. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 46 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 26°C |
| Normál: | 27°C |
