- Počasí
- Nizozemsko
- Gelderland
- Netterden
Aktuální počasí Netterden
Aktuální počasí přímo pro město Netterden. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 29. 5. (17:00) do 29. 5. (23:00)
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
