- Počasí
- Česko
- Středočeský
- Nehvizdy
Aktuální počasí Nehvizdy
Aktuální počasí přímo pro město Nehvizdy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
