- Počasí
- Bosna a Hercegovina
- Srpska
- Novi Grad
Aktuální počasí Novi Grad
Aktuální počasí přímo pro město Novi Grad. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 27. 5. (15:00) do 28. 5. (00:00)
Vysoké teploty
Platí do 27. 5. (18:00)
28°C
pocitově 31°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
