- Počasí
- Afghánistán
- Farah
- Nāwah-ye Ayrān
Aktuální počasí Nāwah-ye Ayrān
Aktuální počasí přímo pro město Nāwah-ye Ayrān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 33°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 8 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 27°C |
