- Počasí
- Spojené státy americké
- Florida
- Navarre
Aktuální počasí Navarre
Aktuální počasí přímo pro město Navarre. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodňová pohotovost
Platí do 27. 5. (00:00)
Zpětný proud
Platí do 29. 5. (07:00)
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 58 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 25°C |
