- Počasí
- Spojené státy americké
- Connecticut
- West Hartford
Aktuální počasí West Hartford
Aktuální počasí přímo pro město West Hartford. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 10°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
