Aktuální počasí Nariūnai
Aktuální počasí přímo pro město Nariūnai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 26. 4. (23:30)
0°C
pocitově -6°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 9°C |
