- Počasí
- Indie
- Madhjapradéš
- Naraini
Aktuální počasí Naraini
Aktuální počasí přímo pro město Naraini. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 38°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 18 % |
| oblačnost | 39 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 29°C |
