- Počasí
- Indie
- Madhjapradéš
- Naraini
Aktuální počasí Naraini
Aktuální počasí přímo pro město Naraini. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
45°C
pocitově 52°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 35°C |
