Aktuální počasí Nangongguan
Aktuální počasí přímo pro město Nangongguan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 26°C |
