- Počasí
- Afghánistán
- Ghowr
- Nāmusāfir
Aktuální počasí Nāmusāfir
Aktuální počasí přímo pro město Nāmusāfir. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 19 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 7°C |
