- Počasí
- Ukrajina
- Poltava Oblast
- Mykil’s’ke
Aktuální počasí Mykil’s’ke
Aktuální počasí přímo pro město Mykil’s’ke. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 17°C |
