- Počasí
- Rusko
- Karelská republika
- Myaryanduksa
Aktuální počasí Myaryanduksa
Aktuální počasí přímo pro město Myaryanduksa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 10°C |
