Aktuální počasí Mustijoki
Aktuální počasí přímo pro město Mustijoki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 29. 5. (00:00)
13°C
pocitově 10°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 11°C |
