- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Messé
Aktuální počasí Messé
Aktuální počasí přímo pro město Messé. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí od 29. 5. (00:00) do 30. 5. (00:00)
Silné bouřky
Platí do 29. 5. (00:00)
25°C
pocitově 25°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
