- Počasí
- Německo
- Dolní Sasko
- Munster
Aktuální počasí Munster
Aktuální počasí přímo pro město Munster. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 7°C |
