- Počasí
- Spojené státy americké
- Illinois
- Mount Carroll
Aktuální počasí Mount Carroll
Aktuální počasí přímo pro město Mount Carroll. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
