- Počasí
- Mongolsko
- Bayan-Ölgiy
- Ölgii
Aktuální počasí Ölgii
Aktuální počasí přímo pro město Ölgii. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 19°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 8 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 8°C |
