- Počasí
- Alžírsko
- Mostaganem
- Mostaganem
Aktuální počasí Mostaganem
Aktuální počasí přímo pro město Mostaganem. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 17°C |
