- Počasí
- Rusko
- Novosibirsk Oblast
- Moshkovo
Aktuální počasí Moshkovo
Aktuální počasí přímo pro město Moshkovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 2°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 11°C |
